Resealtare Tibet

Resealtare Tibet
Resealtare Tibet
Resealtare Tibet
Resealtare Tibet
Resealtare Tibet
Resealtare Tibet
Resealtare Tibet
Resealtare Tibet
Resealtare Tibet
Resealtare Tibet

Klubbat för:

800 SEK

Utropspris

2 000 SEK

RESEALTARE/ BUDDHA, 2 st, 1900-talets början, Tibet, koppar samt vitmetall, höjd ca 10-14 cm, fodral medföljer

Slitage, en knapp saknas

536281

2018-04-18