Peter Dahl litografi

Peter Dahl litografi
Peter Dahl litografi

Klubbat för:

1 600 SEK

1 500 SEK

PETER DAHL (född 1934): Komposition med dansande figurer, signerad Peter Dah 81, 209/325, färglitografi, 53x36 cm

536287

2018-04-18