Skulptur 1900-tal

Skulptur 1900-tal
Skulptur 1900-tal
Skulptur 1900-tal
Skulptur 1900-tal
Skulptur 1900-tal
Skulptur 1900-tal
Skulptur 1900-tal
Skulptur 1900-tal

Klubbat för:

1 700 SEK

Utropspris

2 000 SEK

SKULPTUR, 1900-talets senare del, "David" efter Michelangelo, kompositmaterial, höjd 113 cm

536288

2018-04-21