Golvlampor ett par bambuimitation
Klubbat för:
5 600 SEK
Utropspris
5 000 SEK
GOLVLAMPOR, 1 par, 1900-talets andra hälft, 5 ljuskällor vardera, ljusarmar imiterande bambu, med bladverk av metall och kupor av frostat glas, total höjd ca 146 cm
Kupa med avslag, lampfäste med skador
536309
2018-04-21