Golvlampor ett par bambuimitation

Klubbat för:

5 600 SEK

Utropspris

5 000 SEK

GOLVLAMPOR, 1 par, 1900-talets andra hälft, 5 ljuskällor vardera, ljusarmar imiterande bambu, med bladverk av metall och kupor av frostat glas, total höjd ca 146 cm

Kupa med avslag, lampfäste med skador

536309

2018-04-21