Harald Engman oljemålning
Klubbat för:
15 000 SEK
Utropspris
25 000 SEK
HARALD ENGMAN (1903-1968): Köpenhamn, signerad Harald Engman och daterad 1942, olja på duk, ca 35x45 cm
joakim.geiger@auktionsverket.se
Viss krackelering, smärre färgbortfall
536315
2018-06-18