Väggspeglar rokokostil

Väggspeglar rokokostil
Väggspeglar rokokostil
Väggspeglar rokokostil
Väggspeglar rokokostil
Väggspeglar rokokostil
Väggspeglar rokokostil
Väggspeglar rokokostil
Väggspeglar rokokostil

Klubbat för:

450 SEK

Utropspris

1 500 SEK

SPEGEL, 1900-tal, rokokostil, pastelerad dekor med fåglar, fasettslipat glas, SPEGEL, rokokostil, båda bronserade, höjd 106x52 resp. 41x34 cm

Ytslitage

536331

2018-04-18