Per B Sundberg, vas, Orrefors 2004, Litograal

Klubbat för:

14 000 SEK

Utropspris

18 000 SEK

PER B SUNDBERG, vas, Orrefors 2004, Litograal, dekor i svart och vitt av serieteckningsfigurer med text, slipade sidor, signerad i dekoren PB SUNDBERG LITOGRAAL samt Orrefors 9700-87 Per B Sundberg Unique 2004 och egenhändig signatur, höjd 20 cm

För konditionsrapport kontakta ulrika.ruding@auktionsverket.se

obetydlig nagg

536332

2018-05-08