Servisdelar Wärff

Servisdelar Wärff
Servisdelar Wärff
Servisdelar Wärff
Servisdelar Wärff
Servisdelar Wärff
Servisdelar Wärff
Servisdelar Wärff
Servisdelar Wärff

Klubbat för:

750 SEK

1 500 SEK

GÖRAN WÄRFF, servisdelar, Kosta Boda, 1970-tal, bestående av 6 mattallrikar, 6 assietter, uppläggningsfat, skål

Det stora fatet med mindre repor

536354

2018-04-18