Klubbat för:
750 SEK
1 500 SEK
GÖRAN WÄRFF, servisdelar, Kosta Boda, 1970-tal, bestående av 6 mattallrikar, 6 assietter, uppläggningsfat, skål
Det stora fatet med mindre repor
536354
2018-04-18