Ljusstakar art deco

Ljusstakar art deco
Ljusstakar art deco
Ljusstakar art deco
Ljusstakar art deco
Ljusstakar art deco
Ljusstakar art deco
Ljusstakar art deco
Ljusstakar art deco

Klubbat för:

1 600 SEK

Schätzwert

1 200 SEK

Beschreibung

KANDELABRAR, 1 par, 1920/30-tal, art deco, Sverige, tenn, höjd ca 17 cm

Zustandsbeschreibung

Slitage, märken och bucklor på ljusmanschetter, underplattor saknas

536365

2018-04-22