Urna empirestil

Urna empirestil
Urna empirestil
Urna empirestil
Urna empirestil
Urna empirestil
Urna empirestil
Urna empirestil
Urna empirestil
Urna empirestil
Urna empirestil
Urna empirestil
Urna empirestil
Urna empirestil
Urna empirestil
Urna empirestil
Urna empirestil
Urna empirestil
Urna empirestil

Klubbat för:

4 400 SEK

Utropspris

6 000 SEK

URNA, empirestil, Frankrike, förgylld brons, svartmålad plått, dekor av bokhuvuden, klövar och festonger, löstagbar insats, hål i botten, höjd 55 cm

Slitage, delar saknas

536370

2018-04-21