Ljusstakar

Ljusstakar
Ljusstakar
Ljusstakar
Ljusstakar
Ljusstakar
Ljusstakar
Ljusstakar
Ljusstakar
Ljusstakar
Ljusstakar
Ljusstakar
Ljusstakar

Klubbat för:

600 SEK

Arviointi

1 000 SEK

Kuvaus

LJUSSTAKAR, 1 par, nysilver, barock stil, 1900-tal, fyllda fötter, höjd ca 40,5 cm

Kuntoraportti

lösa i monteringarna, ytslitage

536373

Päivämäärä:

2018-04-21