Ljusstakar
Klubbat för:
600 SEK
Arviointi
1 000 SEK
Kuvaus
LJUSSTAKAR, 1 par, nysilver, barock stil, 1900-tal, fyllda fötter, höjd ca 40,5 cm
Kuntoraportti
lösa i monteringarna, ytslitage
536373
Päivämäärä:
2018-04-21