Jan Naliwajko
2018-04-21
536379
| Klubbat belopp | 3 600 SEK |
| Utropspris | 3 000 SEK |
JAN NALIWAJKO (född 1939): Objekt, plast, signerad och daterad 1986, ca 69x64 cm