Klubbat för:
2 400 SEK
Utropspris
2 000 SEK
BORDSUR, Ansonia New York, rokokostil, förgylld metall, emaljerad urtavla med romerska siffror, fasetterataglas, krön av urna, höjd 39 cm
Dekorknopp på pendel saknas, ytslitage
536382
2018-04-21
Gör en kostnadsfri värdering här