Bordsur

Bordsur
Bordsur
Bordsur
Bordsur
Bordsur
Bordsur
Bordsur
Bordsur
Bordsur
Bordsur
Bordsur
Bordsur
Bordsur
Bordsur

Klubbat för:

2 400 SEK

Utropspris

2 000 SEK

BORDSUR, Ansonia New York, rokokostil, förgylld metall, emaljerad urtavla med romerska siffror, fasetterataglas, krön av urna, höjd 39 cm

Dekorknopp på pendel saknas, ytslitage

536382

2018-04-21