Kandelabrar
2018-04-21
536383
| Klubbat belopp | 2 400 SEK |
| Utropspris | 3 000 SEK |
KANDELABRAR, 1 par, oscarianska, 1800-talet slut, för 6 ljus, förgylld metall, höjd ca 65 cm
En av