Replika av vinge från B17-plan
Klubbat för:
850 SEK
Utropspris
1 500 SEK
B17 MODELLVINGE, sent 1900-/tidigt 2000-tal, glasfiber plast och trä, bemålad i pansargrönt med motiv föreställande pin-up modell och kyokujitsu-ki-flaggor, ca 120x75 cm
Smärre färgfläckar, märken och repor
536402
2018-04-19