Bägare silver Norrköping 1700-tal

Klubbat för:

2 200 SEK

2 500 SEK

PETTER ZETTERSTEN, bägare, silver, verksam i Norrköping 1712-41, godronnerad fotkant, invändigt förgylld, höjd 9 cm, vikt 81 g

536430

2018-04-22