Lindström relief ´Glupskheten´

Klubbat för:

4 000 SEK

Utropspris

6 000 SEK

BENGT LINDSTRÖM (1925-2008): ´Glupskheten´, relief, glaserad keramik, signerad i godset, a tergo BL 4 A, 1/20 samt stämplad ´La Tuilerie Treigny´, ca 53x54 cm

536431

2018-04-22