Jan Naliwajko oljemålning

Jan Naliwajko oljemålning
Jan Naliwajko oljemålning
Jan Naliwajko oljemålning
Jan Naliwajko oljemålning
Jan Naliwajko oljemålning
Jan Naliwajko oljemålning

Klubbat för:

11 000 SEK

Utropspris

6 000 SEK

JAN NALIWAJKO (född 1939): Flicka, signerad och daterad a tergo J. Naliwajko 78, olja på duk, 180x140 cm

Tryckmärken

536434

2018-04-21