Anund Emanuel Svensson oljemålning

Klubbat för:

20 000 SEK

Utropspris

25 000 SEK

ANUND EMANUEL SVENSSON (1859-1941): Strandvägen, signerad och daterad A Emanuel 1900 i feb, olja på duk, ca 47x36 cm

MIndre retusch

536443

2018-04-21