Klubbat för:
20 000 SEK
Utropspris
25 000 SEK
ANUND EMANUEL SVENSSON (1859-1941): Strandvägen, signerad och daterad A Emanuel 1900 i feb, olja på duk, ca 47x36 cm
MIndre retusch
536443
2018-04-21
Gör en kostnadsfri värdering här