Svante Petri oljemålning

Svante Petri oljemålning
Svante Petri oljemålning
Svante Petri oljemålning
Svante Petri oljemålning
Svante Petri oljemålning
Svante Petri oljemålning

Klubbat för:

12 000 SEK

Utropspris

8 000 SEK

SVANTE PETRI (Sverige, född 1944): Skärgårdsmotiv med sjöfågel, monogramsignerad SP samt Svante Petri, olja på duk, ca 85x60 cm

536453

2018-04-18