Allain Friis Pop Art & Underground
Klubbat för:
300 SEK
Utropspris
1 000 SEK
ALLAN FRIIS (född 1931): (2), "Nödmynt", signerade, 7,5 x 14,5 cm
För konditionsrapport kontakta fredrik.anthony@auktionsverket.se
Slitage, mjuka veck.
536466
2018-05-20