Allain Friis Pop Art & Underground

Klubbat för:

300 SEK

Utropspris

1 000 SEK

ALLAN FRIIS (född 1931): (2), "Nödmynt", signerade, 7,5 x 14,5 cm

För konditionsrapport kontakta fredrik.anthony@auktionsverket.se

Slitage, mjuka veck.

536466

2018-05-20