Sängbord med marmorskiva jugend

Klubbat för:

3 600 SEK

Utropspris

2 500 SEK

SÄNGBORD, 2 st, snarlika, jugend, betsad ek, med marmorskiva, en låda i sragen, höjd 76, 41x39 cm, resp. 80, 36x42 cm

Bruksslitage, nagg

536467

2018-04-18