Silver skedar

Silver skedar
Silver skedar
Silver skedar
Silver skedar
Silver skedar
Silver skedar
Silver skedar
Silver skedar
Silver skedar
Silver skedar
Silver skedar
Silver skedar

Klubbat för:

1 100 SEK

Utropspris

1 000 SEK

SKEDAR, GAFFLAR, 6 dlr., silver, 18/1900-tal, en sked 1700-tal, modell bland annat Engelsk snäck och Svensk rund, längd ca 18-22 cm, vikt ca 366 g

Slitage

536468

2018-04-19