Bertil Vallien skulptur
Klubbat för:
1 500 SEK
Utropspris
3 000 SEK
BERTIL VALLIEN (f. 1938), "Headman", skulptur, Kosta Boda, glassfär med etsat ansikte i mitten på svartlaserad träsockel, signerad och numrerad Kosta Boda, B Vallien 7090336, etikettmärkt Kosta Boda, total höjd ca 20 cm
Yta med micronagg på skulpturens baksida
536472
2018-04-18