Romero Britto oljemålning

Romero Britto oljemålning
Romero Britto oljemålning
Romero Britto oljemålning
Romero Britto oljemålning
Romero Britto oljemålning
Romero Britto oljemålning

Klubbat för:

30 000 SEK

Utropspris

6 000 SEK

ROMERO BRITTO (Brasilien 1963): Komposition med fiskar, signerad Romero Britto, olja på duk, ca 61x81 cm

536475

2018-04-21