Soffbord Glössner

Soffbord Glössner
Soffbord Glössner
Soffbord Glössner
Soffbord Glössner
Soffbord Glössner
Soffbord Glössner
Soffbord Glössner
Soffbord Glössner
Soffbord Glössner
Soffbord Glössner

Klubbat för:

5 200 SEK

Utropspris

2 000 SEK

GLÖSSNER & CO, soffbord, skiva i råglas med undervattensdekor, signerad och daterad- 48, diam ca 90 och höjd ca 56 cm

Smärre slitage, repor

536479

2018-04-24