Klubbat för:
2 200 SEK
Utropspris
3 000 SEK
STEKFAT med huv, 1800-talets slut, fajans och vitmetall, märkt James Dixon&Sons Sheffield, handtag i trä, total höjd 30, längd ca 50 cm
Slitage, huven med bristning och bucklor
536494
2018-04-19
Gör en kostnadsfri värdering här