Klubbat för:
700 SEK
Utropspris
1 500 SEK
GLASSERVIS, 45 dlr., klar glasmassa, 1940-tal, slipad dekor, bestående av 10 vinglas, 8 grogglas, 7 snapsglas, 10 selterglas samt 10 starkvinsglas, höjd ca 9-15 cm
Nagg förekommer
536514
2018-04-19
Gör en kostnadsfri värdering här