Glasservis slipad dekor

Glasservis slipad dekor
Glasservis slipad dekor
Glasservis slipad dekor
Glasservis slipad dekor

Klubbat för:

700 SEK

Utropspris

1 500 SEK

GLASSERVIS, 45 dlr., klar glasmassa, 1940-tal, slipad dekor, bestående av 10 vinglas, 8 grogglas, 7 snapsglas, 10 selterglas samt 10 starkvinsglas, höjd ca 9-15 cm

Nagg förekommer

536514

2018-04-19