Salongsgrupp empirestil

Salongsgrupp empirestil
Salongsgrupp empirestil
Salongsgrupp empirestil
Salongsgrupp empirestil
Salongsgrupp empirestil
Salongsgrupp empirestil
Salongsgrupp empirestil
Salongsgrupp empirestil

Klubbat för:

15 500 SEK

Utropspris

8 000 SEK

SALONGSGRUPP, 9 dl, empirestil, mahognyfanér med detaljer i gulmetall, bl a, sfinxar, bestående av: soffa, höjd 95, bredd 144 cm, salongsbord med marmorskiva, höjd 71, 110x66 cm, 4 st stolar, sitthöjd 46 cm, runt bord med marmorskiva, höjd 70, 60x60 cm, taburett, höjd 69, bredd 85 cm samt pall, 41x41 cm

Salongsbord med skador, ostabil, skiva med dålig passform, taburett med lagningar, klädesel solblekt, slitage

536522

2018-04-22