Bronsbuddha

Bronsbuddha
Bronsbuddha
Bronsbuddha
Bronsbuddha
Bronsbuddha
Bronsbuddha
Bronsbuddha
Bronsbuddha
Bronsbuddha
Bronsbuddha

Klubbat för:

300 SEK

Utropspris

1 000 SEK

BUDDHA, brons, Thailand, 1900-tal, höjd 20 cm

Lagning

536523

2018-04-19