Bronsbuddha

Bronsbuddha
Bronsbuddha
Bronsbuddha
Bronsbuddha
Bronsbuddha
Bronsbuddha
Bronsbuddha
Bronsbuddha
Bronsbuddha
Bronsbuddha

Klubbat för:

300 SEK

Arviointi

1 000 SEK

Kuvaus

BUDDHA, brons, Thailand, 1900-tal, höjd 20 cm

Kuntoraportti

Lagning

536523

Päivämäärä:

2018-04-19