Bronsbuddha
Klubbat för:
300 SEK
Arviointi
1 000 SEK
Kuvaus
BUDDHA, brons, Thailand, 1900-tal, höjd 20 cm
Kuntoraportti
Lagning
536523
Päivämäärä:
2018-04-19