Stolar 1800-talets mitt pyramidmahogny

Klubbat för:

1 700 SEK

Utropspris

2 000 SEK

STOLAR, 6 st., fanerade i pyramidmahogny, 1800-talets mitt, Karl Johan/nyrokoko, genombruten ryggbricka, skuren dekor, sitthöjd ca 47 cm

Smärre slitage, spricka

536534

2018-04-20