Matsalsbord mahogny engelsk stil
Klubbat för:
6 000 SEK
Utropspris
5 000 SEK
MATSALSBORD, fanerat i mahogny, 1900-talets första hälft, engelsk stil, på två fyrdelade pelarfötter med hjultrissor i mässing, med en iläggsskiva a 110 cm, höjd ca 75, 220x120 cm, total längd ca 310 cm
Bruksslitage
536536
2018-04-20