Matsalsbord mahogny engelsk stil

Klubbat för:

6 000 SEK

Utropspris

5 000 SEK

MATSALSBORD, fanerat i mahogny, 1900-talets första hälft, engelsk stil, på två fyrdelade pelarfötter med hjultrissor i mässing, med en iläggsskiva a 110 cm, höjd ca 75, 220x120 cm, total längd ca 310 cm

Bruksslitage

536536

2018-04-20