Bord med marmorskiva

Bord med marmorskiva
Bord med marmorskiva
Bord med marmorskiva
Bord med marmorskiva
Bord med marmorskiva
Bord med marmorskiva
Bord med marmorskiva
Bord med marmorskiva

Klubbat för:

2 000 SEK

Utropspris

1 500 SEK

BORD med marmorskiva, Louis XV stil, 1900-talets börajn, fanerad med mahogny, beslag i mässing, gallerkant, höjd ca 85, 48x45 cm

Mindre märken, slitage

536551

2018-04-22