Byrå gustaviansk stil
Klubbat för:
1 400 SEK
Utropspris
3 000 SEK
BYRÅ, 1900-talets första hälf, kannelyrer, dekorativa beslag, fanér i björk, tre lådor, höjd ca 81 samt 45x92 cm.
Nyckel saknas. Bruks och åldersrelaterat slitage. Ej tillhörande beslag.
536554
2018-04-19