Anne Nilson glasföremål

Anne Nilson glasföremål
Anne Nilson glasföremål
Anne Nilson glasföremål
Anne Nilson glasföremål
Anne Nilson glasföremål
Anne Nilson glasföremål
Anne Nilson glasföremål
Anne Nilson glasföremål
Anne Nilson glasföremål
Anne Nilson glasföremål
Anne Nilson glasföremål
Anne Nilson glasföremål

Klubbat för:

450 SEK

Utropspris

1 500 SEK

ANNE NILSSON, glasförmål bestående av: (2) glassfärer samt en skål, Orrefors, sfärerna i klar glasmassa med silverbemålning, skålen i klar glasmassa med slipad dekor, samtliga monogramsignerade AN, skålen numrerad 4705.12, sfärernas diameter ca 16 cm, skålens höjd ca 10 cm, diameter ca 19 cm

Smärre färgbortfall

536560

2018-04-19