Adolf Nordling marinmålning

Adolf Nordling marinmålning
Adolf Nordling marinmålning
Adolf Nordling marinmålning
Adolf Nordling marinmålning

Klubbat för:

2 000 SEK

Utropspris

4 000 SEK

ADOLF NORDLING (1840-1888): Marint motiv, signerad och daterad AN -71, olja på duk, ca 32x48 cm

Dubblerad duk

536566

2018-04-19