Klubbat för:
13 500 SEK
Utropspris
5 000 SEK
RENE LALIQUE, brevpress, Frankrike 1930-tal, i form av en tupp, mörkgrå glasmassa, signerad R LALIQUE FRANCE n: 1135, höjd 20 cm
536575
2018-04-24
Gör en kostnadsfri värdering här