Rene Lalique brevpress Frankrike 1930-tal

Klubbat för:

13 500 SEK

5 000 SEK

RENE LALIQUE, brevpress, Frankrike 1930-tal, i form av en tupp, mörkgrå glasmassa, signerad R LALIQUE FRANCE n: 1135, höjd 20 cm

536575

2018-04-24