Bägare Biedermeier 1840-tal

Bägare Biedermeier 1840-tal
Bägare Biedermeier 1840-tal
Bägare Biedermeier 1840-tal
Bägare Biedermeier 1840-tal
Bägare Biedermeier 1840-tal
Bägare Biedermeier 1840-tal
Bägare Biedermeier 1840-tal
Bägare Biedermeier 1840-tal
Bägare Biedermeier 1840-tal
Bägare Biedermeier 1840-tal
Bägare Biedermeier 1840-tal
Bägare Biedermeier 1840-tal

Klubbat för:

2 200 SEK

Utropspris

3 000 SEK

BÄGARE, Böhmen 1840-50-tal, Biedermeier, urangul glasmassa med förgylld och försilvrad dekor, höjd 13,5 cm

536579

2018-04-24