Tapio Wirkkala
2018-04-23
536598
| Klubbat belopp | 1 300 EUR |
| Utropspris | 1 500 EUR |
TAPIO WIRKKALA, skål, signerad Tapio Wirkkala Iittala, 1940-tal.
Opalglas. Höjd 9 cm, bredd 18 cm.