Klubbat för:
1 700 SEK
Utropspris
2 000 SEK
TONY LAROY STRANDBERG (född 1949), komposition, signerad Laroy, olja på duk, ca 140x125 cm
536608
2018-04-19
Gör en kostnadsfri värdering här