Fingerborgar 18 k guld

Fingerborgar 18 k guld
Fingerborgar 18 k guld
Fingerborgar 18 k guld
Fingerborgar 18 k guld
Fingerborgar 18 k guld
Fingerborgar 18 k guld
Fingerborgar 18 k guld
Fingerborgar 18 k guld
Fingerborgar 18 k guld
Fingerborgar 18 k guld
Fingerborgar 18 k guld
Fingerborgar 18 k guld

Klubbat för:

1 700 SEK

Utropspris

1 500 SEK

FINGERBORGAR, 2 st., 18 k guld, Otto Wilhelm Kjellberg, Västerås 1879 resp. Johan Petter Forssberg, Luleå 1877, med agat resp. ståltopp, total vikt ca 7,4 g, etuier av papp för fingerborgar medföljer

Bucklor, en med gravyr, etuier med skador

536617

2018-04-19