Bordsur nyrokoko

Bordsur nyrokoko
Bordsur nyrokoko
Bordsur nyrokoko
Bordsur nyrokoko
Bordsur nyrokoko
Bordsur nyrokoko
Bordsur nyrokoko
Bordsur nyrokoko
Bordsur nyrokoko
Bordsur nyrokoko
Bordsur nyrokoko
Bordsur nyrokoko
Bordsur nyrokoko
Bordsur nyrokoko

Klubbat för:

1 900 SEK

Utropspris

1 500 SEK

BORDSUR, 1800-talets andra hälft, nyrokoko, förgylld metall, höjd ca 40 cm, nyckel finns

Slitage, pendel finns

536622

2018-04-19