Fingerborgar guld

Fingerborgar guld
Fingerborgar guld
Fingerborgar guld
Fingerborgar guld
Fingerborgar guld
Fingerborgar guld
Fingerborgar guld
Fingerborgar guld

Klubbat för:

3 000 SEK

Utropspris

2 000 SEK

FINGERBORGAR, 3 st., 14 resp. 18 k guld, 1900-tal, otydliga stämplar, total vikt ca 11,8 g

Bucklor, en med gravyr

536629

2018-04-19