Stickert Vapen

Stickert Vapen
Stickert Vapen
Stickert Vapen
Stickert Vapen
Stickert Vapen
Stickert Vapen
Stickert Vapen
Stickert Vapen
Stickert Vapen
Stickert Vapen

Klubbat för:

1 800 SEK

Utropspris

2 000 SEK

STICKERT, 1800-talets början, stukatklinga, läderbalja med tre förgyllda mässingsbeslag, längd ca 37,5 cm

Kavel med torrspicka, balja med smärre skador

536638

2018-10-22