Byrå 3-lådig

Byrå 3-lådig
Byrå 3-lådig
Byrå 3-lådig
Byrå 3-lådig
Byrå 3-lådig
Byrå 3-lådig
Byrå 3-lådig
Byrå 3-lådig
Byrå 3-lådig
Byrå 3-lådig

Klubbat för:

5 400 SEK

Utropspris

2 000 SEK

BYRÅ, 3-lådig, 1800-talets senare del, fanerad i mahogny, avtagbar topp, överdel saknas, höjd ca 81, 122x56 cm

Nyckel saknas. Hål efter överdel fyllda, repor, märken, skador förekommer

536639

2018-04-22